Hosting ssd

Portal informacyjny

Planowanie wakacji

Nareszcie przybyło nasze upragnione lato. Wciąż chodzę do okrutnej pracy, jednakże zaczynam już myśleć o cudownych wolnych chwilach. Urlop wzięłam na koniec sierpnia, także już za parę tygodni będę w stanie wreszcie odpocząć. Swoje wakacje zaplanowałam tak, że mam pewność, iż wyjazd będzie wielką przygodą!

Najpierw z przyjaciółmi planowaliśmy wyruszyć za granicę. Każdego roku stawiamy na Chorwację, a ona w ogóle mi się nie nudzi, jednakże tym razem zapragnęliśmy zaznać czegoś całkowicie innego. A może zwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk także jest całkiem ciekawym morzem, a wypoczynek w Polsce nie musi oznaczać za każdym razem wylegiwania się na piasku. Dodatkowo, aktualnie nie pragnę jakoś wyjeżdżać ze swojego państwa, ponieważ martwi mnie to wszystko, co wyprawia się za granicą. Chcę przeczekać ten ciężki okres we własnym bezpiecznym kraju.

Urlop spędzam więc gdzieś nad polskim morzem. Nie będę mimo tego nocować w ekskluzywnym, hotelowym pokoju, bo spróbujemy znaleźć sobie miejsce na terenie namiotowym. Wyjeżdżamy z własnymi namiocikami i karimatami, rozbijamy obóz, a następnie urządzamy sobie prowizoryczną szkołę przetrwania. Chcemy wziąć jak najmniejszą kwotę pieniędzy i spróbować przeżyć udane wczasy niskim nakładem. Zamierzamy pływać, wylegiwać, spacerować oraz zwiedzać co bardziej interesujące okolice, a za to praktycznie nic nie zapłacimy.

Jestem tak podekscytowana całym planem, że od niedawna odliczam dni do mojego urlopu. Jedziemy pociągiem, więc sama podróż może być dość przyjemna, ponieważ ostatnim razem jechałam koleją wiele lat temu. A najwspanialsze jest to, że nareszcie będę w stanie przeżyć sporą ilość wolnych chwil z najlepszymi przyjaciółmi. Uwielbiam ich wszystkich, więc nasze wczasy z pewnością będą udane!