Hosting ssd

Portal informacyjny

Kto do mnie dzwonił

Gdy nasz telefon komórkowy brzęczy, po prostu go odbieramy. Jednak często nie wiemy, czy możemy to na pewno uczynić, bo nieznany jest nam numer, jaki pokazuje się na urządzeniu. Zwykle chcemy poznać posiadacza nieznanego numeru, więc sięgamy po komórkę, a wtedy sygnał nierzadko zostaje przerwana. Możemy jednak w inaczej odkryć dzwoniącego rozmówcę. Jak to zrobimy?

Po pierwsze, zrezygnujmy z przeglądania książek telefonicznych, gdyż te pisma już od dawna nie wypełniają swoich funkcji. Dobrze zrobimy, jeśli skorzystamy z sieci i z nią odkryjemy, do kogo należy ten numer. W wirtualnej rzeczywistości znajdziemy już odrębne portale wirtualne, jakie interesują się wyłącznie numerami – poznają je, oznaczają i piszą, do kogo one mogą należeć. Zajrzyjmy koniecznie na tego typu witrynę, a następnie wklepmy do jej rubryki numer telefonu, który ciągle do nas wydzwania. Bardzo możliwe, że błyskawicznie otrzymamy odpowiedź zawierającą informacje odnośnie konkretnego numeru. Warto wspomnieć, że takie strony są uzupełniane nie tylko przez swoich twórców, bo również przez normalnych internautów. To oni oceniają numery, piszą, do jakiej osoby one należą i zaznaczają, czy będą one niegroźne. My sami także możemy publikować komentarze o różnorodnych numerach, aby w jakimś stopniu uprościć życie innym osobom. Na pewno powinniśmy to robić właśnie w sieci.

Jeżeli więc wciąż nie mamy pojęcia, co to za numer dzwonił, spróbujmy po prostu odnaleźć go dzięki sieci. Wiele portali internetowych zaprezentuje nam konkretnie, kto jest właścicielem danego numeru, więc powinniśmy tylko wziąć informacje z takich stron. Czyńmy tak zawsze, jeśli będziemy się zastanawiać, czy powinniśmy spokojnie odebrać swoją komórkę. Dobrze bowiem zawsze dmuchać na zimne.