Hosting ssd

Portal informacyjny

Dlaczego zakupy przez internet to lepsza opcja?

Zakupy przez internet zyskują na popularności. Szacuje się, że niemal 80% polskich internautów przynajmniej raz kupiło coś online. Wiele osób robi to regularnie. Dlaczego chętnie wybieramy taką formę zakupów?

Komfort przede wszystkim

Kupowanie przez internet jest wygodne. Klient nie musi tracić czasu na chodzenie po sklepach. Może szybko przefiltrować produkty na wybranej stronie i niemal od razu znaleźć to, czego potrzebuje. A to wszystko… z miękkiej kanapy we własnych czterech kątach, w towarzystwie gorącej herbaty czy kawy i ulubionych przekąsek. 

Współczesny e-commerce oferuje wiele możliwości płatności i dostawy. Klienci mogą zapłacić przelewem, BLIK-iem czy za pobraniem. Czasem otrzymują paczkę już na następny dzień od zamówienia. 

Większy wybór

Na korzyść zakupów online przemawia ogromny wybór. Asortyment sklepów internetowych jest zwykle zdecydowanie szerszy niż punktów stacjonarnych. Co więcej, klienci mogą porównywać oferty różnych sprzedawców i w ten sposób wybrać tę, która najbardziej odpowiada ich wymaganiom. 

Zaoszczędzisz pieniądze

Ostatnie, jednak nie mniej ważne, są oszczędności! Podczas zakupów w sieci można użyć atrakcyjnych kodów rabatowych, które pozwalają kupić wybrane produkty kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt procent taniej. Co więcej, dzięki specjalnej wtyczce klienci mogą skorzystać z cashbacku. Jest to zwrot części wydanych pieniędzy. 

Na stronie https://zrabatowani.pl/kody-rabatowe/avans znajdziesz kody promocyjne i cashback do sklepu Avans, czyli jednej z największych marek w branży RTV, AGD i multimedia w Polsce. Na stronie Zrabatowani.pl dostępne są także zniżki do CCC, Orsay, Media Markt czy Cropp.